Niedowiarka


Mówili, a ja nie przypuściłabym, że odrobina właściwego dymu może zrobić tak wielką różnicę w samopoczuciu!

Gdyby nie prezent, pewnie bym się nie przekonała. Choć... Przecież już jako dziecię uwielbiałam kadzidło, element jako tako ratujący godzinę spędzoną w kościele. Hm... Od jakiegoś czasu również kocham złoto, logiczna konkluzja: gdzie mirra?

Jak zawsze, jak zawsze, klucz leży w rzetelnej naturalności składników! Super hit wśród kadzidełek przedstawiony powyżej przetestowałam własnym nozdrzem, polecam. Nawet jeśli tajemniczo nie "pomaga redukować negatywnych i nie wzmaga pozytywnych aspektów wszystkich znaków zodiaku", jak uprzejmie informuje producent. Wręcz lepiej żeby nie wzmagał.A tak, modlę się do tego starego gnata kaloryfera, który uwielbiam, gdyż znowu wplątuje się zapach - rozgrzanego żeliwa. Czyli kolejny odnośnik do bezpiecznego czasu dzieciństwa. Dziś się szczególnie przyda i  wszelkie dodatkowe zasoby mocy i wsparcia są mile widziane, bo się zmagam z żelbetonowymi wymogami dorosłości.


Oraz dwie kolejne logiczne konkluzje:
Marzenie numer 1

Made by Pracownia Mahi KLIK

Marzenie numer 2
Made by Pracownia w Starym Sadzie KLIK

5 komentarzy:

 1. Anetto, mam nadzieję, że zapach przywraca też siły - oby Twoje zmagania były lekkie i budujące, a rzeczywistość pod ich dotykiem przemieniała się sama!
  Ja nie mogę żyć bez kadzidła. Obecnie włączam nie tylko mieszankę klasycznie kościelną, ale i igliwie, i palę to wszystko w wyżej wymienionej ośmiornicy.... czy kiedykolwiek domyję biedaczkę z tych smół i żywic?
  Jak tylko wrócę z pracy biorę się za lepienie ośmiokadzielnicy dla Ciebie i Twojego Kaloryfera ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak tu ładnie, solidny żeliwny, wzięty z góry znienacka kaloryferek, w który można by było wklejać skarpety, pod spodem arcylepki i jeszcze uprzejma wymiana zdań. Dziewczęta, podziwiam ja Was.

  OdpowiedzUsuń
 3. Doro, nie śmiałabym się narzucać! Coś się wykombinuje, nie takiego, oczywiście :D

  Paulindo, zapraszamy, zapraszamy ;P A ten to kaloryferek właśnie mnie skusił, i jeszcze jedne drzwi nie praktyczne... I tak oślepłam na wady niedogodności. Ale to może jednak mieszkanie wybiera człowieka, nie człowiek mieszkanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. się coś wymyśli :)
  mmm jak warto marzyć, mówić, pisać...:)
  Aneta Wszystkiego Cudownego! z okazji Nowego Czasu!
  >>>------------------------------------------>

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu!!! Ja nie w tym sensie... Aczkolwiek dziękuję serdecznie za hojną myśl :)

  OdpowiedzUsuń