Co dziś do mnie przemawia

Powszechną praktykę, jaka miała miejsce w Świątyni, nazywano "Wyjmowaniem wojny z mężczyzny". Po powrocie z wojny mężczyźni  byli zapraszani do przejścia przez drzwi Świątyni. Kapłanka obmywała, łagodziła i zamykała ich fizyczne, emocjonalne i duchowe rany.

Poszerzała swoje pole, by wchłonąć całą poranioną energię, dosłownie wyciągając efekty wojny z jego systemu.  Z całą siłą swojej energii i czystością kobiecości, delikatnie i czule kochała go, aż znów stał się całością.

Te kobiety zapoczątkowały uzdrawianie seksualne.

Kapłanka była promienna, i dzięki swej mocy, czystości i gotowości, by kochać całym ciałem i duszą, umożliwiała mężczyźnie ponowne połączenie z sobą samym i siłami wyższymi, poprzez przyjemność i modlitwę.

Społeczeństwo i rodziny mężczyzn, którym służyła, nie widziały w niej zagrożenia. Przeciwnie. Kapłanka Seksualna była uważana za świętą i czczona w jej seksualności. Mężczyźni wchodzili z Świątyni za pozwoleniem i błogosławieństwem rodzin i wychodzili oczyszczeni z koszmaru wojny. Był to naturalny proces, niezbędna część życia.

Sakralna Prostytutka nie była zawstydzana, nie widziano w niej ofiary, ani osoby przymuszonej do prostytucji. Z własnej woli przyjmowała funkcję Kapłanki, i działała z, pełnej mocy, pozycji służenia.

Anaiya Sophia
i TU

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz